Jak to funguje - People Management Forum
Vyberte stránku

WEBINÁŘE

Rezervuj si své místo na webináři


1

 • Vyberte si z nabídky webinářů a objednej si svou účast stejným způsobem jako na jinou akci PMF.
 • Na e-mailovou adresu dostanete potvrzení objednávky a zálohovou fakturu.
 • Jeden den před konáním webináře obdržíte e-mail s návodem na přihlášení.

 

Připrav si vše potřebné


2

 • Potřebujete internetový prohlížeč – Internet Explorer 8 a vyšší, Mozilla Firefox 2 a vyšší nebo Google Chrome. Dále potřebujete nainstalovaný Adobe Flash Player 11.3+ – ten je většinou na počítačích k dispozici nebo si jej můžete stáhnout na tomto odkazu.
 • Pro mobilní připojení potřebujete: Apple- iPhone 5S, iPhone 5, iPhone 4S, iPad with Retina display, iPad 3, iPad 2, iPad mini, and iPod touch (4th & 5th generations). Android – Motorola DROID RAZR MAXX, Motorola Atrix, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Samsung Galaxy S3 & S4, Nexus 7 tablet.
 • Potřebujete reproduktory nebo sluchátka, mikrofon (není podmínkou), webovou kameru (není podmínkou).
 • Ověřte připravenost počítače ke komunikaci Test připojení pro Adobe Acrobat Connect Pro >.
 • Ověřte si minimální rychlost internetu 256 kb/s. Účast na webináři je podmíněna dostatečnou rychlostí připojení k internetu. Více v otázkách a odpovědích.
 • Seznamte se s programem webináře a zašlete nám své dotazy předem na adresu: webinar@hrforum.cz.

 

 

Připoj se a užij si webinář


3

 • 15 – 10 minut před začátkem klikněte na odkaz v e-mailu a přihlaste se do virtuální učebny pod svým jménem a mailem.
 • Komunikujte s přednášejícím formou chatu, nebo přímého vstupu přes mikrofon, pokud Vám bude mikrofon předán. Zapojte se do různých aktivit, anket a cvičení.
 • Buďte dobře naladěni a užijte si webinář!

 

Výhody, které sebou webináře přinášejí

 • Ušetříte náklady – například cestovné
 • Efektivněji využijete svůj čas
  – v krátkém čase získáte řadu cenných informací
 • Budete se moci vzdělávat odkudkoliv – podmínkou je jen připojení k internetu
 • Webinář si můžete kdykoliv znovu pustit z videozáznamu

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je požadovaná minimální rychlost pro připojení k webináři?

Pro absolvování webináře doporučujeme rychlost 256 kb/s a to pro odesílání i přijímání dat (odpovídá to přibližně rychlosti potřebné pro telefonování přes Skype včetně zapnutého videa). Pokud si nejste jistí rychlostí svého připojení k Internetu, můžete si tuto rychlost změřit zdarma na webových stránkách jako Rychlost.cz nebo Speedmeter.cz. Účast na webináři je podmíněna dostatečnou rychlostí připojení k internetu. Každý účastník je povinen si řádně prověřit, že tuto podmínky splňuje. V opačném případě to může výrazně snížit přínos z účasti na akci nebo ji přímo znemožnit.

 

Co dělat v případě, že vám během školení vypadne spojení?
 1. Vyzkoušejte stránku obnovit pomocí F5/Ctrl+R
 2. Zavřete a znovu otevřete váš webový prohlížeč
 3. Připojte se znovu na adrese, kterou jsme vám zaslali e-mailem
Jak si ověřit, že spojení bude fungovat?

Doporučujeme seznámit se s informačním videem na webových stránkách (odkaz), které Vám podá více technických informací. Na webinář se můžete připojit až o 30 minut dříve a spojení si vyzkoušet. Pokud se Vám spojení nepodaří navázat (např. neuslyšíte lektora), pomůže Vám technická podpora na chatu nebo telefonu. 

Jak komunikovat s lektorem?

 

S lektorem můžete komunikovat prostřednictvím chatu nebo speciálního prostoru „Otázky a odpovědi“, který je určen výhradně pro odpovídání otázek účastníkům webináře. Své dotazy můžete také zasílat předem na adresu webinar@hrforum.cz. U webinářů s účastí do 5 osob bude povolen mikrofon. Jeho fungování je vhodné na začátku webináře vyzkoušet. Doporučujeme také seznámit se předem s možnostmi práce ve webinářovém systému v informačním videu (odkaz).

 

 

 

Získám z webináře odpovědi na své dotazy?

Své dotazy můžete zasílat předem na adresu webinar@hrforum.cz. Pro zodpovídání otázek během webináře je určen speciální prostor na obrazovce „Otázky a odpovědi“. Zde je možné svou otázku napsat a odeslat lektorovi. Lektor nebo jeho kolega/kolegyně či host bude na otázky odpovídat a průběžně uveřejňovat odpovědi. 

 

 

 

Získám prezentace použité při webináři?

Účastníci webináře OBVYKLE získají prezentace, které bude lektor používat. Přihlášení účastníci získají také také záznam z webináře.  

Kolik budu platit, pokud si webinář budu chtít znovu pustit a již jsem platit za jeho online průběh?

Všem účastníkům webináře zašleme zdarma jeho záznam do 7 pracovních dnů po konání webináře. Seznamte se také s možností získat přístup do KNIHOVNY záznamů a čerpat tak informace ze všech webinářů natočených během jednoho roku. Více zde.

 

 Kontakt: + 420 775 964 165 / webinare@hrforum.cz