Aktuální webináře a témata - People Management Forum

WEBINÁŘE

Zaměstnat pracovníky ze zemí mimo EU se vyplatí. Jak lehce zvládnout proces jejich zaměstnání?

Datum konání: 13. prosince, od 13h

Délka trvání: 1,5 hodiny

Lektoři: Ing. Michal Novotný, Head of Business Development, Manuvia; Ing. Dušan Vojček, Administrative consultant, Manuvia

Poplatek: Členové zdarma, nečlenská cena 1500 + DPH

Hledáte nové možnosti odkud čerpat kvalitní zaměstnance? Má vaše firma potenciál růst, výzvou je však, kde najít pracovní sílu? V tomto webináři vám vysvětlíme výhody zaměstnávání zahraničních pracovníků ze zemí mimo Evropskou Unii z Ukrajiny a Srbska. Na konkrétních zkušenostech našich klientů vám ukážeme, že zaměstnávat lidi z třetích zemí se opravdu vyplatí. Podrobně vám představíme legislativní a administrativní procesy, které při zajištění těchto zaměstnanců řeší agentura. S profesionálním partnerem získáte zahraniční pracovníky jednoduše a s jistotou, že budou dodrženy všechny legislativní náležitosti.

Řízení výkonnosti v digitální době

Datum konání: 15. ledna, od 13h

Délka trvání: 1,5 hodiny

Lektoři: Pavel Jirůtka, Managing Partner, AKT Czech Republic

Poplatek: Zdarma

Řízení výkonnosti je důležitý proces, který zásadně ovlivňuje ekonomické výsledky každé společnosti. Přesto se jedná o proces často neoblíbený a v některých případech i nefunkční. Ukážeme vám, co je třeba udělat, aby tento důležitý proces plnil svůj účel. Prezentace bude mimo jiné obsahovat praktické ukázky technologických nástrojů, které umožňují efektivně a účinně řešit výzvy, které přináší dnešní digitální doba. Věříme, že vám na tuto důležitou a složitou oblast přineseme nové pohledy, které vám pomohou s rozhodováním, jak proces řízení výkonnosti ve vaší společnosti optimálně nastavit.

Webináře - Učte se pohodlně ze své kanceláře či domova!

 

macbook

Kontakt: + 420 775 964 165 / webinare@hrforum.cz