Aktuální webináře a témata - People Management Forum
HR v pohybu

WEBINÁŘE

Webinář: Age management: „50+ = smrt ?!?“

Datum konání: 25. dubna, od 13 hodin

Délka trvání: 1,5 hodiny

Lektoři: JUDr. Kateřina Šamanová, Bedfort Management Consultants

Poplatek: 1300,-Kč + DPH členská cena (zvýhodněná cena pro členy), 1500,-Kč+ DPH nečlenská cena

Je důležitější budovat kariéru nebo pečovat o svůj duševní a tělesný stav (vzhled) • Jak ovlivňuje moje kariéra moje tělo a duši ? • Jak ovlivňuje moje tělo a duše moji kariéru ? • Má vůbec cenu bojovat s „mladou blondýnou/mladým sportovcem“ ?! • Jak „to“ prožívají ženy a jak muži ? • A co s tím mohu udělat já = HR ? + Příklady z praxe

JUDr. Kateřina Šamanová Kouč / Mentor / Kariérový poradce šamanova Zaměřuji se na výsledkově orientovaný koučink, založený na učení Marilyn Atkinson a Johna Whitmora

V roce 2011 jsem absolvovala Erickson College. Celou svoji pracovní kariéru jsem strávila v oblasti Human Resources. První část své kariéry (12 let) jsem pracovala na manažerských pozicích v oblasti HR (Inorga, Ernst & Young, Accenture, Česká spořitelna/Erste Bank).

Druhou část své kariéry (9 let) jsem pracovala jako konzultant v oblasti procesního a strategického poradenství – specializace HR a Řízení změny (tzv. Change Management), interní komunikace, firemní kultura a organizační design. Během této doby jsem získala hluboké zkušenosti s velkými restrukturalizačními projekty v České republice i v zahraničí (PriceWaterhouseCoopers Consulting, IBM, Bedford Management Consultants)

V současné době (7 let) se věnuji především Talent Managementu – kariérové poradenství, koučink (individuální/týmový), mentoring a Řízení změny. Mezi mé klienty patří jak velké tradiční korporace (např. Samsung, Doosan Škoda Power, Automotive Lighting, UnicreditBank) tak i společnosti rychle rostoucí (např. Wunderman, MSD IT) a start up (např. Socialbakers). Věřím, a z vlastní zkušenosti vím, že prostřednictvím koučinku lze poměrně snadno a rychle zvýšit pracovní výkonnost manažerů i jejich spolupracovníků.

Řídím se heslem: Kam jde pozornost, tam jde energie a tam je změna

Registrace

Webinář: Exponenciální rozvoj on-line vzdělávání

Datum konání: 29. května, od 13 hodin

Délka trvání: 1 hodina

Lektoři: Hana Velíšková, personální ředitelka RENOMIA, a. s.

Poplatek: 1300,-Kč + DPH členská cena (zvýhodněná cena pro členy), 1500,-Kč+ DPH nečlenská cena

- Smart learning - Proměna on-line vzdělávání - Skills budoucnosti

Hana Velíšková má více než dvacetileté zkušenosti s personalistikou v poradenských, bankovních a pojišťovacích firmách. V současnosti pracuje jako personální ředitelka RENOMIA GROUP, v minulosti působila jako HR ředitelka společností KPMG, Allianz pojišťovna a Raiffeisenbank a jako Senior HR manažerka GE Money Bank. Přednáší na programu HR Stratég v rámci People Management Forum Institutu, má koučovací certifikaci, dříve byla odbornou garantkou vzdělávacího programu pro HR profesionály na CMC Čelákovice, lektorkou MBA programu na Brno Business School a garantkou internetové HR kavárny. Napsala řadu odborných článků a dvě publikace o diverzitě. 4 (006)

Registrace

Webinář: Vyhořívají ti nejlepší z nás

Datum konání: 12. června, od 13h

Délka trvání: 1,5 hodiny

Lektoři: Jana Peclová

Poplatek: 1300,-Kč + DPH členská cena (zvýhodněná cena pro členy), 1500,-Kč+ DPH nečlenská cena

Syndrom vyhoření v praxi HR manažera. Účastníci webináře dostanou odpovědi na otázky: Jak poznám syndrom vyhoření? Kdo je ohrožen? Jaké prostředí vyhoření nahrává? Co může v tomto ohledu udělat HR manažer? Jak přistoupit k jednotlivci a jak k systému? Jak se vyhoření léčí? Jaká je prevence?

Jana PECLOVÁpeclova Vystudovala psychiatrii na Lékařské fakultě University Karlovy v Praze, je držitelkou mezinárodního certifikátu z kognitivně behaviorální psychoterapie. Pracovala jako psychiatrička, lektorka, projektová manažerka a ředitelka personální divize maloobchodní společnosti. V současné době se věnuje individuálnímu vzdělávání a koučování manažerů. Svým klientům pomáhá zorientovat se v nových situacích, a naučit se jak měnit svoje postoje a chování. Je autorkou knihy TO JE ONO! Praktická psychologie pro manažery.

Registrace

Webináře - Učte se pohodlně ze své kanceláře či domova!

 

macbook

Kontakt: + 420 775 964 165 / webinare@hrforum.cz