Volná místa - People Management Forum

VOLNÁ MÍSTA

Hledáme výkonného ředitele / ředitelku

People Management Forum (PMF) je nejprestižnější česká nezisková organizace v oblasti lidských zdrojů (HR). V současné době sdružuje více než 300 HR profesionálů z firem a organizací v České republice.

Jejím cílem do budoucna je být moderní asociací personalistů s inovativními přístupy. Chce ovlivňovat pracovně právní legislativu, stanovovat standardy rozvoje v oblasti HR, stát se vyhledávanou platformou k předávání zkušeností a nadále rozšiřovat svou členskou základnu.

Proto hledáme samostatného a inovativního profesionála, který se nebojí nových přístupů, umí kombinovat obchod, marketing a řídit celkový provoz organizace.

KLÍČOVÉ ZODPOVĚDNOSTI:

  • Vytváření, implementace a realizace dlouhodobé strategie PMF prostřednictvím ročních plánů včetně zodpovědnosti za návrh a dodržení schváleného rozpočtu
  • Komplexní řízení provozu neziskové organizace s týmem o velikosti cca 10 -15 lidí pokrývající tyto klíčové oblasti: Produktový Management, Marketing, Obchod, Provoz, Finance
  • Vedení, motivace a rozvoj týmu s důrazem na týmovou spolupráci, sdílení informací, transparentnost, doručení stanových cílů pro jednotlivé role
  • Externí reprezentace PMF na různých relevantních platformách a při akcích
  • Trvalé zlepšování vnitřních procesů a zvyšování efektivity činností a stabilizace finančních toků
  • Reporting představenstvu PMF a prezidentce PMF

ZKUŠENOSTI, KTERÉ OCENÍME MY:

  • Zkušenost s vedením týmu minimálně 5 let
  • Dovednosti spojené s řízením organizace podobného rozsahu (10+ podřízených), včetně obchodu, marketingu, finančního řízení a rozpočtování
  • Výhodou je zkušenost z oblasti Řízení lidských zdrojů, znalost HR procesů, HR prostředí a komunity
  • Zkušenosti s produktovým a projektovým management, vč. procesem řízení změn
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • Angličtina – na úrovni pokročilý slovem i písmen (úroveň: B2)

BENEFITY, KTERÉ OCENÍTE VY:

  • Atraktivní pracovní náplň strategického rozsahu
  • Velká míra samostatnosti
  • Konkurenceschopné odměňování
  • Flexibilní pracovní doba s možností využívání „home office“
  • Reprezentativní kanceláře v centru Prahy
  • Otevřenost tomu, dělat věci jinak

Kontakt:

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na adresu marketa.kouklikova@manpowergroup.cz

Business forum

advertisement

Aktuální číslo časopisu

PMF Institut pro Váš profesní růst!

RON PORTÁL: Efektivní práce s HR systémy

Věnujte se tomu, co přináší zisk, zpracování mezd svěřte nám!

HR profesionál v řízení lidských zdrojů!

Re:spektrum

ONLINE WEBINÁŘE PRO VÁS

Nově zařazeno

  • TZ Profesia

    Letos budou trendem zkrácené úvazky. Zaměstnavatelé řeší nedostatek lidí i zajímavou nabídkou flexibilních brigád Praha, 12. února 2018 – Loňský rok byl ve znamení růstu mezd, budou hitem letošního roku částečné a flexibilní úvazky? Ještě...

Navštivte naši online studovnu