Setkání personalistů a manažerů - People Management Forum
Vyberte stránku

Seznamte se s programem akce Setkání personalistů a manažerů

Vila GrébovkaSetkání je bonusovou akcí věnovanou významným reprezentantům členských a partnerských organizací jako poděkování za přízeň a spolupráci. Netradiční prostředí i program, na kterém se podílejí zajímaví hosté, umožňují setkání vždy velkého počtu členů a dávají příležitost k networkingu i vzájemnému poznávání klíčových aktivit členských organizací.

 

 

Další Setkání personalistů je naplánované na leden 2019.

 

 

Dovolte mi poděkovat za velmi příjemné a inspirativní setkání, které proběhlo v krásných prostorách Obecního domu. Uvolněnost a přátelská atmosféra byla po celou dobu akce, hosté a partneři skvělí a pan fotograf Jindřich Štreit velkým povzbuzením pro nás všechny. Jsem ráda, že PMF pořádá tyto akce, vždy vyberete krásné prostředí, kam se člověk nedostane jen tak. Do další práce přeji hodně zdaru a ať je rok 2017 úspěšný pro nás všechny.

Irena Krejzová, tajemnice, Asociace poskytovatelů personálních služeb

Jako velmi zajímavou, a pro mne jako „předčasný“ vrchol večera, hodnotím přednášku pana Cílka v Žižkovské věži. Výběr místa vnímám jako excelentní.

Ivo Žižka, člen představenstva a ředitel pro personalistiku a administrativu, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Setkání personalistů a manažerů v Žižkovské věži jsem se účastnila poprvé a odcházela jsem z něj nadšená. Přátelská uvolněná atmosféra, nápadité bingo podněcující seznamování účastníků akce a exotické prostředí Žižkovské věže vytvořilo úžasnou kombinaci. Tuto a podobné obchodně – společenské akce PMF vřele doporučuji.

Ivana Thomson, Key Account Manager, Benefit Management s.r.o.

helena-tesarova

Kontaktní osoba

Helena Tesařová

775 730 033

helena.tesarova@pmf-hr.com