Galavečer Setkání personalistů a manažerů 2019 - People Management Forum
Vyberte stránku

GALAVEČER SETKÁNÍ PERSONALISTŮ A MANAŽERŮ

Galavečer je bonusovou akcí věnovanou významným reprezentantům členských a partnerských organizací jako poděkování za přízeň a spolupráci. Netradiční prostředí i program, na kterém se podílejí zajímaví hosté, umožňují setkání vždy velkého počtu členů a dávají příležitost k networkingu i vzájemnému poznávání klíčových aktivit členských organizací.

 

Netradiční setkání manažerů, personalistů a všech příznivců práce s lidmi, zprostředkuje nevšední zážitek a možnost navázání nových kontaktů.

 

190117195440_9636

 

Setkání personalistů a manažerů se uskutečnilo 17. ledna 2019 v Anežském klášteře. Hosté na letošním Setkání personalistů byli Pavla Gomba, výkonná ředitelka UNICEF ČR a Miroslav Bobek, ředitel Zoo Praha. Atmosféru večera a celý moderovaný rozhovor můžete vidět na záznamu níže.

 


Budeme se těšit na Setkání v roce 2020!

Děkuji moc, bylo to moc krásné!

Jiří Beran, INTELECTA TEAM

Moc vám i ostatnim z PMF děkuji za velmi příjemný čtvrteční večer ve vznešeném prostředi Anežského kláštera. Bylo tam prijemně teplo – za to jsem specificky vděčná, že jste zajistily, za výborný catering a hlavně skvělé poslouchání rozhovoru a hudby. Na závěr pak dárek, který mne, milovníka kultury, obzvlášt potěšil.

Lenka Mrázová

Dovolte mi poděkovat za velmi příjemné a inspirativní setkání, které proběhlo v krásných prostorách Obecního domu. Uvolněnost a přátelská atmosféra byla po celou dobu akce, hosté a partneři skvělí a pan fotograf Jindřich Štreit velkým povzbuzením pro nás všechny. Jsem ráda, že PMF pořádá tyto akce, vždy vyberete krásné prostředí, kam se člověk nedostane jen tak. Do další práce přeji hodně zdaru a ať je rok 2017 úspěšný pro nás všechny.

Irena Krejzová, tajemnice, Asociace poskytovatelů personálních služeb

Jako velmi zajímavou, a pro mne jako „předčasný“ vrchol večera, hodnotím přednášku pana Cílka v Žižkovské věži. Výběr místa vnímám jako excelentní.

Ivo Žižka, člen představenstva a ředitel pro personalistiku a administrativu, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Setkání personalistů a manažerů v Žižkovské věži jsem se účastnila poprvé a odcházela jsem z něj nadšená. Přátelská uvolněná atmosféra, nápadité bingo podněcující seznamování účastníků akce a exotické prostředí Žižkovské věže vytvořilo úžasnou kombinaci. Tuto a podobné obchodně – společenské akce PMF vřele doporučuji.

Ivana Thomson, Key Account Manager, Benefit Management s.r.o.

helena-tesarova

Kontaktní osoba

Helena Tesařová

775 730 033

helena.tesarova@pmf-hr.com