Půldenní workshop „Nová řešení pro Talent Management“s Benem Greevenem již brzy v Praze a v Bratislavě - People Management Forum

Zveme vás na půldenní workshop zaměřený na aktuální trendy a technologická řešení pro Talent Management pořádaný společností Image Lab. Workshop povede charismatický zakladatel technologické společnosti Thalento, vlastník společnosti Facelytix a spoluzakladatel clusteru HR Tech Valley – Ben Greeven. Společně s Vratislavem Kalendou, spoluzakladatelem Image Lab, představí klíčové technologické trendy, které ovlivní podobu HR a práci s lidmi v příštích letech.

Setkání je jedinečnou příležitostí pro leadery a HR profesionály seznámit se s nejnovějšími světovými trendy a nástroji v oboru HR technologií.

Program je veden v anglickém jazyce. Další informace a registrace je možná zde http://www.imagelab.cz/akce/.

O čem budeme diskutovat:

  • Co je HR tech a jak se vyvíjí.
  • Technologie pro talent management: od náboru po rozvoj a engagement.
  • Techniky rozpoznávání obličeje (Facelytix) – revoluce v diagnostice.
  • Vlastníci osobní kariéry – klíčový prvek vznikajícího systému.
  • Jak ovlivní nové HR technologie fungování firem.
  • Jak se změní charakter práce HR vlivem stále se rozvíjejících technologických řešení.

Kdo je Ben Greeven?

Před šesti roky založil společnost Thalento, která se rychle rozrostla a nyní působí na celém světě. Thalento vyvíjí a poskytuje online řešení pro diagnostiku, hodnocení a talent management.

V lednu 2017 bylo Thalento zařazeno na žebříčku Williama Tincupa ve stovce společností, které se vyplatí sledovat v roce 2017.

Před rokem se Ben stal tvůrcem myšlenky a spoluzakladatelem inovativního clusteru organizací v oboru HR technologií HR Tech Valley. Tento ekosystém si klade za cíl zpřístupnit HR manažerům takové technologie, které jim umožní soustředit se méně na procesy a více na lidi.

Zdroj: HR News, Image Lab