Přihláška na webinář - People Management Forum
Vyberte stránku

Přihláška na webinář

Zaměstnat pracovníky ze zemí mimo EU se vyplatí. Jak lehce zvládnout proces jejich zaměstnání?


Popis: Hledáte nové možnosti odkud čerpat kvalitní zaměstnance? Má vaše firma potenciál růst, výzvou je však, kde najít pracovní sílu? V tomto webináři vám vysvětlíme výhody zaměstnávání zahraničních pracovníků ze zemí mimo Evropskou Unii z Ukrajiny a Srbska. Na konkrétních zkušenostech našich klientů vám ukážeme, že zaměstnávat lidi z třetích zemí se opravdu vyplatí. Podrobně vám představíme legislativní a administrativní procesy, které při zajištění těchto zaměstnanců řeší agentura. S profesionálním partnerem získáte zahraniční pracovníky jednoduše a s jistotou, že budou dodrženy všechny legislativní náležitosti.

Termín: 13. prosince, od 13h

Délka trvání: 1,5 hodiny

Lektoři: Ing. Michal Novotný, Head of Business Development, Manuvia; Ing. Dušan Vojček, Administrative consultant, Manuvia

Poplatek: Členové zdarma, nečlenská cena 1500 + DPH

Subjekt

 

Počet účastníků

 

Účastník

 

Účastník 2

 

Účastník 3

 

Účastník 4

 

Fakturační údaje (organizace/podnikatel)

 

Fakturační údaje (soukromá osoba)

 

Poznámka

  • Platby za placené webináře se provádějí na základě zaslané proforma faktury. Bez uhrazené ceny za webinář jej nelze absolvovat. Storno podmínky: Změny v registračních údajích, včetně jména registrovaného účastníka, jsou možné. Pro úplné zrušení registrace platí tato pravidla: Dokud není webinář uhrazen, je přihláška zcela nezávazná. 7 dnů před začátkem akce – úhrada 30% z celkové ceny. 7 – 1 dny před začátkem akce – úhrada 50% z celkové ceny. V den konání akce – úhrada 100% z celkové ceny (účastníkovi bude zaslán videozáznam). Účast na webináři lze také po dohodě bezplatně odložit a převést na jiný webinář nebo převést na někoho nebo vyměnit za jinou službu PMF ve stejné hodnotě (nejčastěji za videozáznam z webináře).
 

Ověření a odeslání přihlášky