O nás - People Management Forum
Vyberte stránku

O NÁS

People Management Forum (PMF), do roku 2011 Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů (ČSRLZ) je profesní nezisková organizace – sdružení právnických osob – která byla založena roku 1993 s cílem sdružit odborníky a zvýšit povědomí české veřejnosti o procesním řízení podniků v personální oblasti. Mezi naše členy patří v současnosti téměř 300 organizací.

 

Shromáždění členů People Management Fora dne 17.2.2015 odsouhlasilo upravené stanovy, na jejichž základě se stává PMF spolkem. Dosavadní zájmové sdružení právnických osob bude jako zapsaný spolek přibírat do svých řad i fyzické osoby.

NAŠE AKTIVITY

 • POŘÁDÁME AKCE:

  Připravujeme odborně zaměřená setkání pro naše členy i odbornou veřejnost – Konference, Exchange meetingy, Inspirace HR, Právní poradnu, diskusní fóra a setkání na aktuální témata.

   

 • VYDÁVÁME ČASOPIS:

  Rozšiřujeme informace a inspirujeme prostřednictvím odborného měsíčníku HR forum.

 • VZDĚLÁVÁME HR ODBORNÍKY:

  Usnadňujeme odborný růst a profesionalizaci personální práce prostřednictvím studijních programů v PMF Institutu.

 • SHROMAŽĎUJEME KNOW-HOW Z OBLASTI HR:

  Na našich webech a zejména ve STUDOVNĚ získáte know-­how ze všech důležitých HR oblastí, a to přehlednou formou prostřednictvím případových studií, zpracovaných návodů, článků, relevantních dat z průzkumů a videí.

 

 • ORGANIZUJEME HREA:

  Zviditelňujeme a oceňujeme nejlepší projekty a HR profesionály prostřednictví ceny HREA – Excellence Award®.

 • PODPORUJEME STUDENTY:

  Podporujeme a oceňujeme úspěšné HR studenty a spolupráci manažerů – absolventů – pedagogů prostřednictvím Národní ceny absolventských prací.

 • HODNOTY:

  Zabýváme se funkcí a ekonomickým přínosem hodnot a etiky ve společnostech.

 • ROZESÍLÁME INFORMAČNÍ NOVINKY PMF:

  Z elektronických Novinek PMF získáte relevantní informace o trhu HR, nových průzkumech, událostech a obchodních nabídkách. Objednejte si je zdarma prostřednictvím formuláře. 

Naším posláním je být vyhledávaným poradcem a uznávanou autoritou pro všechny oblasti práce s lidmi. Poskytujeme základnu pro výměnu informací, ověřených referencí a společných zkušeností v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Usnadňujeme vzájemnou komunikaci, a to především HR profesionálům a managementu.

 

Heslo „Členové sobě“ vyjadřuje naši filozofii vycházející z aktivní spolupráce všech členů – v souladu s cílem společnosti sdružujeme odborníky, kteří jako celek vytvářejí největší tým profesionálů v oblasti práce s lidmi v České republice.

 

Práva a povinnosti členů jsou zakotveny ve stanovách společnosti.

About People Management Forum

 

Hlavní výhody, které organizacím přináší členství v PMF naleznete ZDE.

 

Kancelář Představenstvo Revizní komise

 

Aktuální číslo časopisu

advertisement

PC HELP

advertisement

Naše stravenka

advertisement

Nově zařazeno

Reklama

Reklama