Letošní EVOLVE! Summit zacloumá se zaběhnutými způsoby náboru - People Management Forum

Letošní EVOLVE! Summit zacloumá se zaběhnutými způsoby náboru

Odborníci z oblasti náboru se již počtvrté sjedou do Brna na největší recruitment & sourcing konferenci v regionu CEE, která proběhne 13. a 14. listopadu v Sono centru. Čekají je dva dny nabité aktuálními tématy z oboru, inspirací ze zahraničí, praktickými workshopy a v neposlední řadě také networkingem. Mezi více než 20 řečníky vystoupí i recruiterské hvězdy z USA jako Jim Stroud, Dethra Giles či Mark Tortorici.

„Letos se poprvé budeme věnovat behaviorální ekonomii v HR, ať už jejímu vlivu na podvědomé rozhodování kandidátů při odpovídání na pracovní pozice nebo podvědomému vnímání značky zaměstnavatele. Poprvé budeme pokrývat oblast programmatic recruitmentu, který zatřásl trhem v USA a západní Evropě a co nevidět se začne posouvat i do střední Evropy. Kromě novinek nás také každý den čekají dva workshopy, na kterých si účastníci budou moci sami vyzkoušet nejnovější trendy v oblasti sourcingu, gamifikace nebo vytváření chatbotů,“ uvedl zakladatel EVOLVE! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.

Jim Stroud přiletí z Atlanty, aby se podělil o své poznatky ohledně potenciálního dopadu současných moderních technologií na náborové postupy a pracovní prostředí.

Jimova krajanka Dethra Giles, bude mluvit o tom, jak přilákat, zaměstnat, ale hlavně udržet člověka ve firmě. Napoví, jak vytvářet unikátní firemní prostředí lákavé pro potenciální zaměstnance a také jak rozvíjet talenty.

Chybět nebude ani Mark Tortorici, sourcingový manager s více než 20letou praxí, který po úspěšných jarních EVOLVE! Masterclass, znovu přijede do Česka a podělí se o nejnovější tipy a triky, jak najít talenty, kteří zatím zůstávají skrytí.

Dále se recruiteři a sourceři mohou těšit na témata jako budoucnost recruitmentu a sourcingu, konkrétně se dozví, jak automatizace mění svět náboru a jaké kroky podniknout již nyní pro zabezpečení budoucnosti svých organizací. Bill Boorman (UK) také prozradí, jak nastavit interní procesy firmy, aby zvládala rychle se měnící stav na pracovním trhu.

Chybět nebudou ani nejčastější chyby při aplikaci GDPR a návod, jak se jim vyhnout či nejnovější chatboti a využití umělé inteligence v HR. Účastníci se dozvědí více o náborovém marketingu a jak postupovat, pokud chtějí začít točit videa pro nábor. Petr Hovorka z BrandBakers skrze případovou studii prozradí, jak budovat značku zaměstnavatele a na co si dát pozor. Zazní i přednáška na téma, proč zaměstnanci opouštějí své zaměstnavatele a jak si je udržet, aby nebylo nutné nabírat nové.

Skvěle zvládnutý recruitment je dnes důležitější než kdy dřív, přijďte proto nakopnout své HR právě na EVOLVE! Summit. Vstupenky na konferenci jsou v prodeji na webu https://www.evolvesummit.cz/.

dave-hazelhurst-speaker-evolve-summit

panel-discussion-speakers-slido-evolve-summit