Lektoři Letní HR školy - People Management Forum

SEZNAMTE SE S LEKTORY LETNÍ HR ŠKOLY

Červenková Alena

Alena Červenková, nositelka ceny Ferdinanda Peroutky, redaktorka časopisu HR forum

 

Alena vystudovala Mediální studia a politologii na FSV UK. Dlouhodobě působila v České televizi, kde moderovala mimo jiné diskusní pořad Na hraně a působila jako redaktor a dramaturg řady publicistických pořadů. Několik let vedla oddělení příloh v Lidových novinách. V poslední době se věnuje především moderování veřejných debat a odborných konferencích, působí jako lektorka mediálních a komunikačních kurzů. Dlouhodobě spolupracuje s organizací PMF při přípravě a vedení odborných akcí. Je držitelkou novinářské Ceny Ferdinanda Peroutky.

Daňková

Barbora Daňková, jednatelka pro HR a vývoj produktů, jednatelka T&CC

 

Jednooborová psycholožka, realizátorka profesních diagnostik, Assessment / Development center, lektorka, certifikovaná koučka, vývojářka nových metod, produktů a nástrojů zejména v oblasti psychodiagnostiky, 360° zpětné vazby a zaměstnaneckých průzkumů, manažerka a dvojnásobná matka. Zakladatelka a jednatelka dceřiné společnosti TCC online, jednatelka pro HR a vývoj produktů, 

Gutierez Chvalkovska

Jana Gutiérrez Chvalkovská, Senior HR Manager Eastern Europe, Red Hat 


Jana získala pracovní zkušenosti během 7 let působení ve společnosti EEIP, a.s. v roli senior konzultanta zaměřeného na strategické poradenství, hodnocení dopadů regulace a tržní analýzy. Od roku 2014 působila jako personální ředitelka skupiny VÍTKOVICE MACHINERY GROUP. V červenci 2016 nastoupila jako Senior Regional HR Manager for Eastern Europe ve společnosti Red Hat Czech s.r.o., kde má na starosti péči o více než 1000 zaměstnanců vývojového centra společnosti v Brně a několik desítek zaměstnanců obchodních skupin ve Východní Evropě.


michal-hardyn

Michal Hardyn, zakladatel digitální agentury Stario a ředitel kariérního portálu VímVíc.cz

 

Michal je odborníkem na marketing a HR v digitálním světě. Přes 10 let aktivně působí ve vedení internetových společností. Založil digitální agenturu Stario a kariérní portál VímVíc, který se zabývá hodnocením zaměstnavatelů a online kurzy. Založil a úspěšně prodal startup SlevyDnes.cz a agenturu 5DM.cz. Jako ředitel digitální divize v ePojištění.cz/EO vybudoval marketingové a obchodní oddělení a vytvořil nový business, se kterým se zařadil mezi TOP 10 největších online inzerentů v ČR. Michal je aktivní na sociálních sítích – vlastní jeden z nejsledovanějších Twitter účtů v oboru https://twitter.com/michalhardyn a píše blog na https://www.hardyn.cz/.

 

Hásová Hana

Hana Hásová, HR Business Partner, MultiSport Benefit

 

Hana vystudovala vysokou školy NEWTON College v Brně. Vedla personální oddělení výrobní společnosti LOGIT s.r.o., později působila jako HR Manager v oblasti finančních služeb a consultingu. Svou lásku pro dobré jídlo a pití zhmotnila do malého bistra ve Vršovicích. V současnosti pracuje již 2 roky pro společnosti MultiSport Benefit s.r.o., kde se stará o celou oblast HR.

Hrabík Jan

Jan Hrabík, CEO, Sparring Partners 


 


Chudoba Roman

Roman Chudoba, lektor a kouč, TEAM.CZ

 

Roman se přes 20 let věnuje rozvoji lidí a organizací v roli konzultanta, kouče, mentora, lektora nebo facilitátora. Účastnil se desítek rozvojových projektů a má za sebou stovky individuálních zadání v českém i mezinárodním kontextu. Vystudoval stavební ekonomii a věnoval se plánování a návrhu projektů napříč několika obory. Dále se věnoval procesnímu řízení a otázkám řízení kvality. V roce 2013 dokončil postgraduální studium MSc. in Coaching & Mentoring na univerzitě Sheffield Hallam ve Velké Británii. Je akreditovaným koučem EMCC: European Individual Award (EIA) na úrovni Senior Practitioner. V současnosti se věnuje především dialogickým a reflektivním formám zkušenostního učení se a rozvoje.

 

sebastian_02

Sebastien Martineau, firemní trenér a učitel Aikido, odborník na pozitivní psychologii v podnikání 


Sebastien je zkušený firemní trenér a učitel Aikido a jeden z nejvýznamnějších odborníků v regionu na aplikaci pozitivní psychologie v podnikání. Sebastienova práce je v novém oboru založena na souvislostech mezi psychologií a tělem – umění, jako je jóga, bojová umění, improvizace a tanec. Svým klientům přináší osobní růst propojený s tělem tak, aby mohli žít plnější životy. Více o Sebastienově metodách se můžete dočíst v rozhovoru Mindful movements vás učí sebeovládání.

Denisa Nová_1

Denisa Nová, módní návrhářka

 

Denisa Nová je módní návrhářka, jejíž práce pod značkou DNB jsou na trhu od roku 1999. Zaměřuje se na design a tvorbu oděvů pro ženy, obohacovanou kolekcemi módních doplňků a obuví. Je absolventkou Textilní fakulty Technické univerzity v Liberci a Fakulty multimediální komunikace Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Za svou práci obdržela například ocenění oděvní designér roku (Czech Grand Design, 2006) a Cenu šéfredaktorů v rámci Designbloku (2009, 2011, 2012). Denisa zkoumá a má ráda vztah mezi tím, kdo obléká a tím, kdo se obléká ?


Romana

Romana Szutanyi, advokátka, Vyskočil, Krošlák a partneři, advokátní kancelář

 

Romana Szutanyi absolvovala Právnickou fakultu Západočeské Univerzity v Plzni. Rovněž studovala v zahraničí, konkrétně v Belgii a ve Francii, kde získala diplom v oboru evropského práva. Členkou AK Vyskočil, Krošlák a spol. je od r. 2004, spolupracovala s ní již v době studia. Specializuje se na oblast pracovního práva, zejména pak na sjednávání pracovních smluv, na kolektivní vyjednávání a uzavírání kolektivních smluv a spornou agendu. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru či v rámci obchodních komor.