Řečníci Business Fora - People Management Forum
HR v pohybu

SEZNAMTE SE S ŘEČNÍKY BUSINESS FORA

Gutierez Chvalkovska

Jana Gutiérrez Chvalkovská, Senior HR Manager Eastern Europe, Red Hat 

 

Jana získala pracovní zkušenosti během 7 let působení ve společnosti EEIP, a.s. v roli senior konzultanta zaměřeného na strategické poradenství, hodnocení dopadů regulace a tržní analýzy. Od roku 2014 působila jako personální ředitelka skupiny VÍTKOVICE MACHINERY GROUP. V červenci 2016 nastoupila jako Senior Regional HR Manager for Eastern Europe ve společnosti Red Hat Czech s.r.o., kde má na starosti péči o více než 1000 zaměstnanců vývojového centra společnosti v Brně a několik desítek zaměstnanců obchodních skupin ve Východní Evropě.

Hájková Magda

Magda Hájková, HR Manager, IFE-CR.

 

 

Magda pracuje čtvrtým rokem ve výrobní společnosti IFE-CR, rok na pozici HR manažerka. Její parketou je hlavně rozvoj zaměstnanců. Je pyšná na rozvojový projekt Generation 4 People, který v IFE-CR rozjeli před dvěma lety a zaměstnanci je velmi ceněný. Magda pracuje s lidmi na různé úrovni, různými metodami, i v tom jí pomáhá psychologické a psychoterapeutické  vzdělání.  Magda ráda cestuje, objevuje chutě a vůně jihovýchodní Asie a v moři se cítí jako ryba ve vodě.

Krajicek-Ondrej-01

Ondřej Krajíček, Chief Technology Officer, člen představenstva, Y Soft 

 

Chief Technology Officer, člen představenstva. Jako CTO je Ondřej zodpovědný za kompletní výzkum a vývoj, produkty a základní technologie společnosti Y Soft. Člen představenstva společnosti Comprimato, která je nově v portfoliu společnosti Y Soft.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tomáš Kučera, General Manager, SolarWinds Czech

 

 

Tomáš byl v roce 2008 u zrodu brněnské pobočky americké softwarové firmy SolarWinds. Původně měl na starosti růst softwarového týmu v Brně a časem se podílel na založení a růstu dalších poboček a to v Indii, na Filipínách či v Polsku. V průběhu kariéry si prošel několika společnostmi a to jak start-upy tak několika lety ve firmě Siemens. I když profesí není HR jeho životním posláním je rozvoj a pomáhání druhým dosáhnout jejich potenciálu. Tomáš je velký fanoušek koučinku a posledních několik let píše blog o vedení a rozvoji lidí.

Marti.cz

Janko Martinkovič, majitel české KOISHI restaurant, restauratér, sommeliér

 

Narozen v Bratislavě slovenskému otci a moravské matce, bonviván se silným společenskosociálním cítěním, restauratér, ale občasný milovník fástfůdů, zpěvák Doors Revival Band Brno, ovšem milovník Beatles, odkojen na jejich hudbě. Zbrojovák, ovšem ortodoxní fanoušek Manchesteru United, milec vína, ovšem šest piv na Bláhovce, je šest piv na Bláhovce… Silně se mi nelíbí: barevné kopačky… (ty mají být jen a jen černé!), půjčování šlauchu na benzinkách, bez, i se zálohou… (je to ponižující!), reklamy v TV na chlazené kuře… (ty tam prostě nepatří!), prosparťanské komentování ligových zápasů… (to je jedním slovem – hyenismus!)

Matyáš Václav

Prof. RNDr. Václav Matyáš, M.Sc., Ph.D.

 

 

Působí na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity, je také jejím proděkanem pro zahraničí a vnější vztahy. Věnuje se aplikované kryptografii, bezpečnosti IT a ochraně informačního soukromí. Dříve působil mj. jako Fulbright-Masaryk Visiting Scholar na Harvardově univerzitě, v Microsoft Research Cambridge, University College Dublin, ecom-monitor.com, v laboratoři Ubilab u UBS AG, u londýnské certifikační autority Uptime Commerce, také jako Royal Society Postdoctoral Fellow na University of Cambridge. Podílel se i na vývoji Common Criteria a práci v ISO/IEC JTC1 SC27.


Hana_Pullova_1_web (2)

Hana Púllová, General Manager, Randstad CZ/SK

 

 

Hana je generální ředitelskou českého zastoupení společnosti Randstad, druhé největší personální společnosti na světě. Od ukončení VŠ věnuje oblasti náboru lidí a flexibilitě pracovního trhu. V srpnu 2013 se stala generální ředitelkou společnosti Randstad, která se pod jejím vedením rozrostla na současných 200 zaměstnanců a téměř ztrojnásobila svůj obrat.

šindelka

Josef Šindelka, Head of HR, EMEA, Red Hat

 

 

Josef získával zkušenosti z oblasti lidských zdrojů postupně od roku 1996 na různých pozicích počínaje rolí HR generalisty v  Adamovských strojírnách a.s. přes sedm let strávených v hi-tech výrobní společnosti Celestica, kde  postupně prošel různými HR manažerskými pozicemi od manažera náboru až po Site HR Manažera. Od roku 2007 pracuje jako Senior Global Strategy Manager ve společnosti Red Hat. Jeho životní filosofie je postavena na otevřenosti, upřímnosti, naslouchání, férovém přístupu a neutuchajícím optimismu se snahou brát každou i sebevíce složitou překážku jako dárek od života.

eva_vacikova_cb

Eva Vacíková, Senior HR Site Lead and Business Partner, FEI Company

 

Jsem odpovědná za práci se lidmi ve společnosti FEI Company, hlavního výrobce elektronových mikroskopů na světě. Zaměstnáváme zde více než 800 zaměstnanců, z toho zhruba čtvrtinu tvoří oddělení vývoje. Jsme hrdí na to, že každý  třetí elektronový mikroskop na světě pochází z Brna a všichni naši zaměstnanci se podílí na neustálém posouvání hranice lidského poznání. Spolu s týmem se snažíme budovat firmu, kde se lidé k sobě hodí a sdílejí smysluplné poslání, prostě vytváří firemní kulturu, ve které se rodí inovace generující růst a hodnotu. Věříme v sílu myšlenky a inspirace a věříme, že brand firmy dělají její zaměstnanci. Baví mě mé dvě dospělé děti s partnery, manžel snášející mé rozmary už 35 let, zahrada a bylinky. A ve své práci a životě věřím,  že každý z nás je originál!