Inspirace HR - Syndrom vyhoření - People Management Forum
HR v pohybu

Seznamte se s programem Inspirace HR

Syndrom vyhoření

 

Termín: 2. října 2018, od 9 do 13 hodin

Místo: Preciosa, Opletalova 17, Jablonec nad Nisou

 

Syndrom vyhoření je jedno z nebezpečí v životě, které by lidé s vysokým vytížením měli mít opravdu na paměti. Často kvůli svým osobnostem nevidí, co může přijít. Vzhledem k tomu, že vysoce kvalifikovaní pracovníci jsou často tak vášniví, v tom co dělají a mají tendenci ignorovat skutečnost, že pracují mimořádně dlouhé hodiny, přebírají mimořádně těžké pracovní úkoly a kladou obrovský důraz na to, aby vynikali – to vše se nazývá jako syndrom vyhoření.

 

Co je syndrom vyhoření? Syndrom vyhoření je stav chronického stresu, který vede k:

  • Fyzickému a emocionálnímu vyčerpání
  • Cynismu a odloučení
  • Pocitům méněcennosti a nedostatku úspěchu

 

Když se syndrom vyhořené blíží, už nejste schopni účinně fungovat na osobní ani profesní úrovni. Vyhoření však nenastane náhle. Neprobudíte se a nezjistíte, že máte syndrom vyhoření. Jeho povaha je mnohem zákeřnější, syndrom vyhoření se plíží velice pomalu, což je mnohem těžší rozpoznat. Přesto nám naše tělo a mysl dávají varování a pokud víte co hledat, můžete syndrom rozpoznat dříve, než bude pozdě.

Vybíráme z programu

Resilience program jako prevence proti syndromu vyhořeníPavla
Pavla Bučilová, HR Country Manager, GSK

 

Pavla Bučilová nastoupila do společnosti GSK v roce 2015 a od roku 2016 vede oddělení Human Resources pro obě společnosti GSK Pharmaceuticals a GSK Consumer Healthcare a je zároveň členem vedení obou těchto společností. Dále působila ve společnostech Alliance Healthcare či Barker Ross UK v oblasti personalistiky. Pod jejím vedením získala společnost GSK 2. místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2017, a tím potvrdila svou pozici mezi nejatraktivnějšími zaměstnavateli, či zavedla unikátní program preventivní péče pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky – Partnership for Prevention. Ten zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům nabízí zcela bezplatně vybrané preventivní služby z oblasti zdravotní péče.

 

Zlaté členství 2 bezplatné vstupy
Ostatní členství 1 bezplatný vstup
Poplatek za další vstupy členů PMF: 2 690,- Kč / osoba + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 3 690,- Kč / osoba + DPH