Inspirace HR - Méně stresu na vašem pracovišti - People Management Forum

PROGRAM

Méně stresu na vašem pracovišti


Termín: 13. prosince 2017, 09:00 – 13:00 hodin

Místo: nové prostory PMF, Vítkova 8, Praha 8 – Karlín

 

 

Předvánoční setkání se bude věnovat tomu, jak snižovat stres jak na osobní, tak celofiremní úrovni. Účastníci si odnesou vhled do toho, jak sami ve stresových situacích jednají a jak mohou vzniku stresu zamezit. Užitečné budou příklady z praxe, jak se stresem pracují různí HR profesionálové. Pojďte si dát před Vánoci velký dárek – začněte se učit žít bez stresu.

 

PROGRAM

 

 08.30 – 09.00 Registrace účastníků
 09.00 – 09.10 Přivítání a úvod setkání 

Barbara Hansen Čechová, výkonná ředitelka, People Management Forum

 09.10 – 10.45 Pozitivní psychologií proti stresu

 

Sebastien Martineau, britsko- francouzský školitel Aikida a manažerských dovedností provede účastníky Sebastiens jednou z pomůcek pozitivní psychologie, kterou PMF pro všechny účastníky zakoupí. 

 

Sebastien Martineau je zkušený firemní trenér a učitel aikido a jeden z nejvýznamnějších odborníků v regionu při uplatňování pozitivní psychologie v podnikání. Jeho práce je v novém oboru, založeném na souvislostech mezi psychologií a tělem-umění, jako je jóga, bojová umění, improvizace a tanec. Sebastien dodává svým klientům osobní růst s tělem tak, aby mohli žít plnější životy.

10.45 – 11.15

 

Přestávka na kávu
 11.15 – 11.30 Můžeme snížit dopady stresu našich zaměstnanců přes kvalitní jídlo?Divišová (2)
O tom jakou proměnou prošli zaměstnanci Biopekárny Zemanka díky programu Firma na talíři si bude povídat:
Iva Kuchařová, HR manažerka Biopekárna Zemanka
Monika Divišová, odborný garant a lektorka projektu Firma na talíři, Edenred 
11.30 – 12.30 Tři příběhy o stresu

Podíváme se na kazuistiky ze tří firem. Na příkladech z praxe najdeme klíč k tomu, proč je na některých pracovištích méně stresu než na jiných. Na závěr si odnesete pár inspirativních otázek pro sebe i pro Váš stres. 

 

Ivana Šindlerová, konzultantka a expertka v oblasti time a stres managementu, EKS Ivana_Sindlerova

Dlouholetá manažerka vzdělávací organizace EKS, konzultantka a expertka v oblasti time a stres managementu. Je držitelkou certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kvalit a kompetencí a plánování profesní kariéry II. stupně a proškolenou hodnotitelkou assessment center.   Věnuje se narativnímu koučinku. Je absolventkou psychoterapeutického výcviku rogersovského zaměření, jehož přístupy využívá při rozvoji lidských zdrojů.

12.30 – 17.00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ advent

Přijďte si prohlédnout nové prostory PMF, které budou sloužit pro výuku v PMF Insitutu, akcím PMF a budou k dispozici i pro členy PMF. Na dni otevřených dveří Vám tým PMF představí možnosti spolupráce, vlastního vzdělávání a networkingových akcí.Bude zde připraveno vánoční pohoštění.

 

PARTNER AKCE

 

ER_228x140_home-page

 

 

 

Vstupní poplatek

Zlaté členství 2 bezplatné vstupy
Ostatní členství 1 bezplatný vstup
Poplatek za další vstupy členů PMF: 2490,- Kč / osoba + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 2490,- Kč / osoba + DPH