Inspirace HR - Kariérní stránky: jejich měření a dopad na nábor - People Management Forum

SEZNAMTE SE S PROGRAMEM INSPIRACE HR

INSPIRACE HR – Kariérní stránky: jejich měření a dopad na nábor

 

Termín: 6. června 2018 od 9 do 13 hodin

 

Místo: PMF, Vítkova 8, Praha 8 – Karlín

Program

Na setkání vystoupí zástupci společnosti Marks and Spencer CZ a řečníci z dalších zajímavých společností.

 

Kariérní stránky, aneb jak přežít na trhu práce…

 

  • Proč mít nové kariérní stránky
  • Jak na to
  • Jak jsme poznali, že se to povedlo
  • Tipy a triky

 

Jirka Lehký, HR manager, Marks and Spencer CZ, a. s.Jiří Lehký_Foto

V posledních pěti letech jsem součástí HR týmu Marks and Spencer CZ, kde se aktivně snažíme bojovat se současnou situací na trhu práce a neustále hledat nové způsoby, jak být v náboru úspěšní. Jedním z klíčových projektů, který nám pomohl zacílit na správnou skupinu lidí, byla tvorba kariérních stránek. Aktuálnímu výsledku přecházela více než roční cesta, kterou s Vámi rád znovu projdu…

 

Helena Levová, HR Business Partner, Marks and Spencer CZ, a.s.Helena Levová_foto

V oblasti HR působím od roku 2008, poslední 3 roky ve společnosti Marks and Spencer. Nyní zastávám pozici HR Business Partner pro pražský region. Byla jsem součástí projektu Employer Branding, v rámci kterého se nám podařilo vytvořit nové kariérní stránky a zapojit do jejich tvorby 30 zaměstnanců M&S. Aktivně se věnuji také talentovým programům v naší společnosti.

 

Dále se můžete těšit na zástupce společnost IKEA.

 

Kariérní stránky, recruitment kampaň a měření její úspěšnosti

 

Na případu konkrétní recruitment kampaně se s účastníky podělí o zkušenosti z jejich přípravy a jejich následné vyhodnocení z hlediska HR marketingu. Dotknou se sjednocení globálního a národního pohledu na Kariérní stránku a její hlavní úkol v rámci firmy.

 

  • Kariérní stránky IKEA  –  vliv na nábor a Employer branding
  • Měření úspěšnosti inzerce na karierních stránkách
  • Příprava recruitment kampaně a její úspěšnost
  • Úloha kariérní stránky IKEA během recruitment a Employer branding kampaní

 

Eliška Novotná a Ladislav Onderka, IKEA

Společně mají ve své domovské firmě za sebou více než třicet let zkušeností – každý za svou polovinu nasbíral bohatou praxi v různých oblastech HR. Ladislav Onderka má mnoholeté zkušenosti s řízením lidských zdrojů v obchodním domě v Ostravě. V posledních dvou letech se věnuje především rozvoji recruitmentu a employer branding nejen pro Českou republiku, ale i Slovensko a Maďarsko. Eliška Novotná má ze společnosti IKEA zkušenosti nejen z HR, ale i z role Competence Development Manager pro tři trhy (ČR, Slovensko a Maďarsko). Poslední rok pro tyto trhy řeší Talent Management.

 

Ladislav Onderka

Ladislav Onderka, IKEAV IKEA pracuje od roku 2001. Od roku 2007 působí v oblasti HR. Má několikaleté zkušenosti s řízením lidských zdrojů  v OD IKEA Ostrava. Poslední 2 roky se věnuje předevsím rozvoji Recruitmentu a Employer Brandingu pro IKEA  Česka republika, Slovensko a Maďarsko.

 

 

 

 

IMG_1142Eliška Novotná

V IKEA působí 16 roků na různých pozicích v oblasti HR. Má několikaleté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů v různých IKEA organizacích, ale také jako Competence Development Manager pro IKEA Česka republika, Slovensko a Maďarsko. Poslední rok má na starosti Talent.

 

 

Vstupní poplatek

 

Zlaté členství 2 bezplatné vstupy
Ostatní členství 1 bezplatný vstup
Poplatek za další vstupy členů PMF: 2490,- Kč / osoba + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 2490,- Kč / osoba + DPH