Vyhlášení vítěze HREA EXCELLENCE AWARD® 2017 - People Management Forum
Vyberte stránku

HREA – EXCELLENCE AWARD® 2017

Známe vítěze HREA – HR EXCELLENCE AWARD® 2017

 

 

GC1A8854

 

V úterý 23. října 2018 se udělovaly ceny za nejlepší personální projekt roku HREA – EXCELLENCE AWARD® 2017. Slavnostní ceremoniál probíhal v Ústavu molekulární genetiky Akademie věd ČR v Praze a byl součástí podzimní konference Světová laboratoř lídrů – HR v době R.U.R. Profesní nezisková organizace People Management Forum uděluje toto ocenění již osmnáct let. Generálním partnerem soutěže HREA je letos společnost Lidl stravenky (Naše stravenka). Dalšími partnery soutěže HREA jsou společnosti Performia, Image Lab, Anavia, Resort Svatá Kateřina, Digiskills.cz, PMF Institut a People Management Forum.

 

Odborná hodnotící komise ve složení:

  • Eva Hejlová, Prezidentka PMF, Personální náměstkyně, Všeobecná fakultní nemocnice, předsedkyně poroty
  • Radmila Pinkavová – Jirkovská, Ředitelka sekce řízení lidských zdrojů, TV Nova
  • Miroslava Schichová, HR Expert, ČEZ
  • Alena Kazdová, Knowledge Sharing Manager, Šéfredaktorka HR Forum
  • Alena Zímová, Specialistka strategie a rozvoje lidí, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

 

 

Do letošního ročníku se přihlásilo 22 projektů. Soutěž probíhala ve třech kategoriích: Velké společnosti nad 500 zaměstnanců, Střední a malé společnosti do 500 zaměstnanců a Neziskové organizace a veřejná správa. Témata, která se v projektech řešila, souznějí se současnými trendy v oblasti HR. Převažovala problematika efektivního náboru, digitalizace a leadershipu. Projekty hodnotila odborná porota v čele s prezidentkou PMF Evou Hejlovou, personální náměstkyní Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

 

GC1A8777

V kategorii Velké společnosti získal hlavní cenu projekt společnosti Red Hat nazvaný Open House.

Letos získávají všechny oceněné společnosti skleněnou plastiku, kterou vyrobila společnost Preciosa, a diplom. Další ceny pro oceněné projekty poskytly partneři soutěže HREA: Performia, Image Lab, Annavia, Digiskills.cz, Resort Sv. Kateřina a PMF Institut.

 

 

 

 

 

GC1A8789

V kategorii Velké společnosti udělila porota dvě Zvláštní ceny odborné poroty. Jednu získala společnost innogy za projekt Elektronický podpis zaměstnance innogy v ČR. Porota ocenila zejména novátorství – digitalizaci personálních procesů, které se stalo inspirací pro byznys.

 

 

 

 

 

 

 

GC1A8800

Druhou Zvláštní cenu odborné poroty si odnesla společnost IKEA za projekt Recruitment kampaň: Postav si kariéru v IKEA. Porota ocenila inspiraci pro získávání nových pracovníků.

 

 

 

 

 

 

 

 

GC1A8815

 

V kategorii Střední a malé společnosti si vítězství odnáší projekt společnosti STOCK Plzeň Božkov: STOCK Leadership Academy, který vznikl ve spolupráci se společností Image Lab.

 

 

 

 

 

 

 


GC1A8827

V kategorii Neziskové organizace a veřejná správa si vítězství odnáší projekt Kariérního centra Masarykovy univerzity v Brně: JobCheckIN – kariérní portál Masarykovy univerzity.

 

 

 

 

 

 

 

 

GC1A8844V kategorii Neziskové organizace a veřejná správa se porota rozhodla udělit Zvláštní cenu odborné poroty projektu Diakonie českobratrské církve evangelické: Hodnoty Diakonie české církve evangelické: řízení lidských zdrojů v neziskové organizaci v souladu s jejími hodnotami. Porota ocenila zejména komplexnost řešení řízení lidí v neziskové organizaci.

 

 

 

 

 

 

Letos porota v soutěži HREA udělila ještě jednu cenu, a to Zvláštní cenu prezidentky PMF pro státem vlastněné společnosti. GC1A8852
Cenu získala společnost České dráhy za projekt ROCky – rozvoj obchodních kompetencí.

 

 

 

 

FOTOGALERIE ZDE

 

 

 

 

CENU VEŘEJNOSTI, která se udělovala na listopacofdovém Summitu HREA, získala společnost innogy za projekt Elektronický podpis zaměstnance innogy v ČR.

 

 

FOTOGRAFIE ZDE

 

 

 

 

 

 

 

OKsystem-logo

 

 

Zvláštní poděkování patří partnerovi akce společnosti OKsystem za poskytnutí prostor, možnosti sdílení a celkového zázemí pro HR Excellence Award Summit, kde byly jednotlivé soutěžní projekty představeny HR odborné veřejnosti.