HR Leaders Forum - People Management Forum
Světová laboratoř lídrů

HR Leaders Forum

 PRACOVNÍ SÍLA V DOBĚ DIGITALIZACE

 

Pojďme se společně připravit na práci 4.0

 

  Termín: 5. října, 17.00 – 20.30
 Místo: Restaurace Aromi, náměstí Míru

 

 

 

MBB598d6f_kyslilka17.00 – 18.00
Pavel Kysilka, ekonom, bývalý generální ředitel České spořitelny, který se nyní věnuje digitalizaci a automatizaci

Umělá inteligence nahradí lékaře, učitele a jednou dokonce i programátory.  Koho nahradí ve vaší firmě? Jak o tom již nyní začít přemýšlet? Využijme příznivého současného finančního vývoje a investujme do budoucnosti.

 

 

 

 

 

 

 

18.00 – 18.45
Kubu_1-e1500371332964-1762x1200René Kubů, Strategy Lead pro digitální transformaci, Microsoft ČR

Zvykli jsme si, že automatizace už po několik dekád „disruptují“ rutinní práci ostatních profesí softwarem i naprogramovanými roboty. Umělá inteligence ale začala opravdu před nedávnem hromadně přebírat i práci IT lidí. Stroje se umějí „dívat“ na opakované počítačové operace tisíců zaměstnanců, a trénují tak systémy umělé inteligence, jež pak opakované computerové úkony dělají za lidi. Jak se připravit na trh práce v revoluce 4.0?

 

 

 

 

 

+ Překvapení nakonec: na žádost členů klubu z červnového setkání jsme připravili krátkou prezentaci o nových způsobech přitahování kandidátů z nejmladších generací.

 

 

 

 

 

 

 

aromi

 

Program začíná v 17.00. Součástí večera je pohoštění v restauraci Aromi, které zde připravují výhradně z čerstvých surovin.

Program probíhá jako moderovaná diskuse s dostatečným časem pro vzájemné sdílení a inspirování se. Počet míst v klubu je omezen (maximálně 25 osob), prosíme tedy o včasnou odpověď.

 

 

 

 

 

 

Další setkání:

  • Prosinec: Daniel Munich, ekonom CERGE EI + Šimon Pánek, ředitel Člověka v tísni

 

Naším cílem je vytvořit Vám atraktivní a bezpečný prostor pro výměnu zkušeností s lidmi z oboru i uznávanými odborníky mimo HR. Umožnit Vám – v příjemném prostoru – možnost zastavit s, načerpat nové informace, odpočinout si, sdílet zkušenosti a plnit si své osobní i manažerské sny a společně mj. ovlivňovat komunitu HR v ČR.

Eva Hejlová, prezidentka PMF

POPLATEK:

Cena za celý klub:  16 000 Kč + DPH (4 setkání za rok)

Cena za jedno setkání: 5 500 Kč + DPH

 

 

REGISTRACE: níže na této stránce nebo na Barbara.hansencechova@hrforum.cz Do poznámky uveďte zda se zúčastníte celého klubu nebo jednoho setkání.