Exchange Meeting ve společnosti Tatra Trucks v Kopřivnici - People Management Forum

SEZNAMTE SE S PROGRAMEM EXCHANGE MEETINGU

Sociální programy pro zaměstnance a kolektivní vyjednávání

Termín: 14. listopadu 2018

Místo: TATRA TRUCKS, Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice

TATRA TRUCKS_company_02 (2)


Společnost People Management Forum pro vás se společností TATRA TRUCKS připravily Exchange Meeting na téma
Sociální programy pro zaměstnance a kolektivní vyjednávání.

 

11252511_975532512486091_485461240_n

 

PROGRAM

08.30 – 09.00 Registrace účastníků
09.00 – 09.10 Úvod setkání a představení programu
Kateřina Nogolová, HR Director, Tatra Trucks
 

Vystudovala psychologii na Karlově univerzitě v Praze a personalistice se věnuje přes 15 let. Prošla českýmikatka1 i mezinárodními společnostmi jako jsou: Plzeňský Prazdroj, GE Money Bank, Vítkovice Steel, Bang&Olufsen. Ve společnosti TATRA TRUCKS a.s. působí dva roky a vedle personalistiky má na starosti tým bezpečnosti práce a životního prostředí, ostrahy, hasičů a stravování.
09.10 – 10.10 Prohlídka závodu Tatra Trucks
10.10 – 11.10 TATRA – Proces kolektivního vyjednávání (postupy, oblasti) – spolupráce s odbory obecně
Kateřina Nogolová, HR Director, Tatra Trucks
 

11.10 – 12.00 Akce pro zaměstnance ve spol. BIKE FUN International
Stanislav Matušů, HR Director, BIKE FUN

Působí jedenáctým rokem na pozici HR manažera u největšího výrobce jízdních kol v České republice, společnosti Stanislav Matušů BIKE FUN International. Společnost se zabývá vývojem a výrobou všech typů jízdních kol, včetně nyní moderních elektrokol, a má vlastní značky SUPERIOR, ROCK MACHINE a Frappé.  Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně obor Právo a právní věda a Liverpool John Moores University, UK – MBA v oboru Executive Leadership.

12.00 – 13.00 Oběd
13.00 – 13.10 Sport & relax s rodinou
Kristýna Rybovičová, Event Coordinator, společnost Multisport 
 13.10 – 14.55 Zkušenosti s odbory napříč zaměstnavateli a kolektivní vyjednávání
Jan Bartoš, HR Director, Tawesco

Vystudoval obor management na Vysoké škole Báňské a problematice HR se věnuje přes 15Bartoš let. Během své pracovní kariéry působil v mnoha významných českých i nadnárodních společnostech např. Hartmann – Rico a.s., Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Model Obaly a.s. Ve společnosti Tawesco s.r.o. pracuje na pozici Personálního ředitele.

14.55 – 15.00 Závěr

 

 

O SPOLEČNOSTI

Kopřivnická automobilka, známá pod značkou TATRA, se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou více než 120letou nepřetržitou TATRA TRUCKS_companyčinností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl nejen v České republice, ale i v zahraničí. Od března 2013 je společnost TATRA TRUCKS a.s. ve vlastnictví českých akcionářů a prošla úspěšnou restrukturalizací. Nyní je pod vedením generálního ředitele Radka Strouhala s cílem i nadále zefektivňovat výrobu a růst prodeje. TATRA TRUCKS a.s. je významným zaměstnavatelem v Moravskoslezském kraji a společně se svou dceřinou společností TATRA METALURGIE a.s., která se zabývá výrobou odlitků a výkovků pro strojírenské aplikace, vytváří více než 2000 pracovních míst. Všechna vozidla TATRA jsou unikátní díky tzv. tatrovácké koncepci podvozku, kterou se do dnešních dnů nepodařilo nikomu úspěšně napodobit. Kvalitní podvozek dává vozidlům TATRA neuvěřitelné vlastnosti při průchodu nejtěžším terénem v extrémním klimatických podmínkách, ať už se jedná o třeskuté arktické mrazy nebo vysoké pouštní teploty. Spolehlivost, vysoká kvalita výroby, skvělé užitné vlastnosti, moderní kabiny a úsporné pohonné jednotky, to vše je součástí každého automobilu TATRA. Významnou výhodou společnosti TATRA TRUCKS a.s., nejen v oblasti vývojových, ale rovněž výrobních kapacit, je vysoká úroveň lidského potenciálu.

 

Partner setkání:

 

LOGO_TATRA_3D             logo_MS_barevni_zakladni

Vstupní poplatek
Zlaté členství 2 bezplatné vstupy
Ostatní členství 1 bezplatný vstup
Poplatek za další vstupy členů PMF: 2 690- Kč / osoba + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 3 690,- Kč / osoba + DPH