Exchange Meeting ve společnosti Linet - People Management Forum

SEZNAMTE SE S PROGRAMEM EXCHANGE MEETINGU

HR V MULTIKULTURNÍM PROSTŘEDÍ

 

Datum: 15. května 2018 od 9 hodin

 

Místo: Linet, Želevčice 5, Slaný

LOGO LINET

People Management Forum pro vás ve spolupráci se společností Linet připravili Exchange meeting na téma

HR v multikulturním prostředí.

Program
  • Nábor z ČR do celého světa
  • Efektivní adaptace v multikulturním prostředí
  • E-learning v multikulturním prostředí
  • Prohlídka závodu společnosti LINET

 

 

PROGRAM

8.30 – 9.00 Registrace
9.00 – 9.10 Zahájeni a přivítání účastníků
Vladimíra Michnová, Personální ředitelka
Vladimíra_Michnová_upr
9.10 – 9.50 Nábor z ČR do celého světa
Jana Krblichová, HR Partner / Senior Recruiter
Ve společnosti Linet pracuje jako HR Partner pro několik zahraničních poboček a Senior Recruiter pro technické pozice v ČR a zajištuje také nábor do zahraničí. Vystudovala Fakultu sociálních věd UK a hned po škole zamířila do oblasti HR, kde se věnovala náboru, talent managementu a HR poradenství.

Krblichová
9.50 – 10.30 Efektivní adaptace v multikulturním prostředí, E-learning v multikulturním prostředí
Kateřina Dufková, HR specialista vzdělávání

Kateřina Dufková pracuje ve společnosti LINET od října loňského roku a zodpovídá za oblast Training & Development. Věnuje se zpracování rozvojových plánů zaměstnanců, designu školení, implementaci Learning Management systému, rozvojovým programům typu Trainee, Talenti a dalším obdobným projektům. Úzce spolupracuje i s dceřinými společnostmi v zahraničí. V HR začala pracovat již během svého studia na University of New York in Prague a oblast Training & Development ji ihned oslovila. Působila v mezinárodních společnostech, kde měla možnost zužitkovat i své znalosti cizích jazyků.

 

Dufková
10.30 – 11.00 Coffee Break
11.00 – 11.30 Prohlídka výstavního sálu a našich produktů
11.30 – 12.30 Prohlídka výroby
12.30 – 13.00 Závěr a dotazy
IMG_8429 IMG_8106

O společnosti

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. Nabídka rovněž obsahuje širokou škálu příslušenství jako antidekubitní matrace, mobiliář, zdravotnický nábytek atd. 

V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi, které významně snižují fyzickou námahu personálu, zefektivňují poskytovanou péči a zvyšují komfort pacienta. Na jejich vývoji LINET intenzivně spolupracuje se zdravotníky i předními odborníky z různých vědních oborů, což firmě umožňuje držet krok s novými trendy v oblasti lékařské péče.

LINET sídlí od svého založení v roce 1990 v Želevčicích u Slaného, kde rovněž provozuje svůj závod. Ten ročně vyrobí okolo 40 tisíc lůžek. Naprostá většina produkce je určena na export, a to do více než stovky zemí na celém světě. Ve společnosti pracuje okolo 900 zaměstnanců. Od roku 2011 je LINET spol. s r.o. součástí nadnárodního holdingu LINET Group SE se sídlem v Nizozemí.

Vstupní poplatek
Zlaté členství 2 bezplatné vstupy
Ostatní členství 1 bezplatný vstup
Poplatek za další vstupy členů PMF: 2 690,- Kč / osoba + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 3 690,- Kč / osoba + DPH