Letní HR škola 2018 - People Management Forum

SEZNAMTE SE S PROGRAMEM LETNÍ ŠKOLY

Letní HR škola 2018

 

Termín: 28. 8. – 29. 8. 2018 

 

 Místo: Zámek Štiřín, Ringhofferova 711, Štiřín, 251 68 Kamenice

Dvoudenní setkání Letní škola je intenzivní akcí, kde máte možnost networkingu, sdílení zkušeností, příležitost získat inspiraci a přiučit se manažerskému řemeslu.

 

Cílem Letní školy 2018 je:

 

  • posílení pozice HR ve firmě směrem ke strategickému partnerstvíDSC08541
  • pomoci účastníkům při práci s lidmi a jejich řízením
  • prohloubit znalosti a zkušenosti v oblasti personalistiky
  • sdílení dobrých praxí a příkladů
  • poskytnutí prostoru k navázání odborných i osobních kontaktů
  • zaměřit se na to, co je na trhu nejvíce diskutované a žádané

 

 

 

Program 28. srpna 2018
9.00 – 10.30 Jak přistupovat k efektivitě vzdělávání? Moderní trendy vzdělávání ve firmách
Petra Jeřábková, personální ředitelka, Siemens ČR

Hana Novotná, manažer útvaru rozvoj lidských zdrojů, ČEZ
10.30 – 11.00 Přestávka na kávu
11.00 – 12.30 Jak přistupovat k efektivitě vzdělávání? Moderní trendy vzdělávání ve firmách
Petra Jeřábková, personální ředitelka, Siemens ČR

Hana Novotná, manažer útvaru rozvoj lidských zdrojů, ČEZ
12.30 – 13.30 Přestávka na oběd
13.30 – 16.00 Aktuální témata a judikatura z oblasti pracovního práva
JUDr. Petra Sochorová, Counsel, Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners
Andrea Drozdíková, Právní asistent ve společnosti Havel, Holásek & Partners 
Sochorová
Je advokátkou advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS. Specializuje se zejména na oblasti pracovního práva, ochranu osobních údajů v pracovněprávních vztazích a na interní investigace. Zaměřuje se zejména na přípravu manažerských a pracovních smluv, odměňování, skončení pracovních poměrů, rovné příležitosti, diskriminaci, pracovní podmínky zaměstnanců, a také na pracovněprávní aspekty fúzí, akvizic a restrukturalizací, vyjednávání s klíčovými manažery a odborovými organizacemi, interní vyšetřování a zastupování klientů před správními orgány. Je členkou České advokátní komory, European Employment Lawyers Association, Czech Employment Lawyers Association a také Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů. Je doporučována jako přední odborník na pracovní právo mezinárodními organizacemi Chambers Europe Guide, Who’s Who Legal a Best Lawyers.
16.00 – 16.15 Přestávka na kávu
16.15 – 17.30 Lenka Schánová, Schanova Networking

 

Schánová lenka

Po maturitě se zaměřila na studium anglického jazyka. První kroky ji vedly do australského Sydney. Poté ji na rok do Čech přivedlo studium bakalářského programu na The Universtiy of Northern Virginia in Prague, následně studovala na na univerzitě v Londýně. V té době již začala aktivně budovat svou síť mezinárodních kontaktů.  Po úspěšném dokončení bakalářského programu pokračovala ve studiu na letním kurzu na Harvardově univerzizě v Bostonu. Po návratu do Čech Lenka založila vlastní společnost. Její hlavní snahou však je zavedení business networkingu do praxe. A proto napsala knihu o networkingu, která je plná praktických rad, jak uspět v networkingu.

 

17.30 Večeře, networking a volné aktivity
Host večera – Markéta Main, Human Resources Director, Hranipex 

 

Zdraví těla, mysli a harmonizace emocí
Čchi kung (v phininu je přepis qi gong) –  „Jednoduchý a přitom velmi účinný způsob jak dosáhnout a uchovávat zdraví těla a mysli, zbavit se stresu, harmonizovat emoce a omladit organismus. To vše a mnohem více přináší staročínské zdravotní cvičení čchi-kung. Sestava 5 elementů, kterou budeme cvičit, díky propojení pohybů těla s vizualizací (mysl) a dechem zbavuje organismus negativních emocí, podporuje vnitřní orgány dle tradiční čínské medicíny, zlepšuje hybnost těla a navozuje vnitřní klid a soustředěnost. Lekce bude trvat 90 minut a její součástí je: zahřívací cvičení, povídání o základech čínské medicíny, vztahů mezi orgány v těle a emocemi, sestava 5 elementů a na závěr relaxační techniky. Maximální počet účastníků: 8.“

Program 29. srpna 2018
9.00 – 10.30 Brand zaměstnavatele, disciplina, která už nepatří do marketingupetr_skondr
Petr Skondrojanis, Founder & Company Culture Diver at COCUMA 

V personálním byznysu je od svých 18 let. V minulosti spoluzaložil tři personální agentury. Dnes ve firmách hledá jedinečnosti, kvůli kterým lidé ve firmách pracují rádi a s nadšením. Svým klientům pomáhá s obsahem, který mohou s hrdostí šířit za zdi svých kanceláří a kterému lidé venku uvěří. Staví konference a marketingové koncepty, které mají emoce a lidskost. Je „pročaktivistou“, protože odpověď na otázku „proč“ by měla předcházet jakékoliv činnosti. A jeho filosofií je “že člověk je tvůrcem, který tvoří pro ostatní lidi, a proto není možné na něj v žádném procesu zapomenout“, což se nám bohužel dnes stává čím dál častěji. Proto vytvořil na konci roku 2015 tržiště firemních kultur cocuma.cz

10.30 – 11.00  Přestávka na kávu
11.00 – 12.00 Brand zamestnavatele, disciplina, která už nepatří do marketingu
Petr Skondrojanis, Founder & Company Culture Diver at COCUMA 
12.00 – 13.00 Přestávka na oběd
13.00 – 15.30 Agilita jako firemní kultura, kterou lidé neopouštějí. Jak udržet nové generace a jak zkušené?Velíšková Hana foto
Hana Velíšková,personální ředitelka RENOMIA GROUP 

Hana Velíšková má více než dvacetileté zkušenosti s personalistikou v poradenských, bankovních a pojišťovacích firmách. V současnosti pracuje jako personální ředitelka RENOMIA GROUP, v minulosti působila jako HR ředitelka společností KPMG, Allianz pojišťovna a Raiffeisenbank a jako Senior HR manažerka GE Money Bank. Přednáší na programu HR Stratég v rámci People Management Forum Institutu, má koučovací certifikaci, dříve byla odbornou garantkou vzdělávacího programu pro HR profesionály na CMC Čelákovice, lektorkou MBA programu na Brno Business School a garantkou internetové HR kavárny. Napsala řadu odborných článků a dvě publikace o diverzitě.

15.30 Závěr a certifikace účastníků

 

 

POPLATEK ZA ÚČAST

Pro členy PMF: 10 990 Kč + DPH
Pro ostatní zájemce: 14 990 Kč + DPH

 

V ceně je zahrnuto: dvoudenní odborný program, ubytování v jednolůžkových pokojích ve čtyřhvězdičkovém hotelu na barokním zámku Štiřín, stravování po celou dobu pobytu.